Hydraulické filtry

Nabízíme kompletní řadu průmyslových hydraulických filtrů a elementů pro ochranu strojů a komponentů ve stovkách aplikací od továren až po těžká mobilní zařízení.

Modulová řada

hydraulické filtry

hydraulické filtry

hydraulické filtry

 
 • Tlakové hydraulické filtry 

  Tlakové hydraulické filtry jsou určeny pro montáž do hydraulických okruhů v tlakových větvích na ochranu před zanesením jednotlivých ventilů, nebo přímo před zanesením samotných hydraulických okruhů.

  Montáž je možná několika způsoby - In-line, se závitem a přírubové držáky, verze pro horní montáž, verze pro boční montáž, verze se závitem / přírubou, duplexní verzi pro nepřetržitý provoz.

  Tlakové hydraulické filtry se vyznačují relativně nízkou hmotností a vysokou filtrační účinností. Umožňující vybavení obtokovým ventilem (by-pass) a indikátory zanesení.

  tlakové hydraulické filtry
  tlakové hydraulické filtry
  tlakové hydraulické filtry
   

  středotlaké filtry

  • spin-on hydraulické filtry
  • nízkotlaké hydraulické filtry

   Jsou určeny pro montáž do potrubí v tlakových větvích do max. tlaku 35 bar. Umožňující vybavení obtokovým ventilem (by-pass) a indikátory zanesení.

  • střednětlaké hydraulické filtry

   Jsou určeny pro montáž do potrubí v tlakových větvích do max. tlaku 110 bar. Umožňující vybavení obtokovým ventilem (by-pass) a indikátory zanesení.

  • vysokotlaké hydraulické filtry

   Jsou určeny pro montáž do potrubí v tlakových větvích do max. tlaku 420 bar. Umožňující vybavení obtokovým ventilem (by-pass) a indikátory zanesení. 

 

Nabízíme kompletní sortiment hydraulických tlakových filtrů. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na telefonu 545 215 920 nebo na e-mailu info@c-filter.cz

 

Průmyslová filtrace

Hydraulické filtry chránící provozované zařízení před proniknutím nečistot, které by mohly poškodit nebo v extrémním případě vyřadit stroj z provozu. Filtrovanými médii jsou kapaliny a plyny.

Nabízíme kompletní sortiment filtrů pro průmyslovou filtraci.