O firmě

Společnost C-FILTER FILTRY s.r.o. byla založena v roce 2007 za účelem poskytování specializovaných služeb a dodávek v oblasti filtrace, kde nabízí kompletní sortiment filtrů, filtračních vložek a materiálů určených k filtraci vzduchu, oleje, hydrauliky a paliva pro veškerou techniku a jiné průmyslové použití. Ovšem za úplný začátek společnosti by se měl považovat rok 2001, kdy nynější majitel společnosti začal podnikat v oblasti filtrace jako živnostník.

Od svého založení se společnost C-FILTER FILTRY s.r.o. dynamicky rozvíjí a s každým následujícím rokem dosahuje větších hospodářských výsledků. Již před rokem 2007 si nynější majitel společnosti, ještě jako živnostník, vybudoval dobré postavení na trhu s množstvím stálých a spokojených zákazníků. V tomto trendu pokračuje společnost  i po změně v roce 2007 na právnickou osobu.

Od roku 2001 do roku 2002 bylo sídlo společnosti v brněnské čtvrti Žabovřesky, kde společnost sídlila v jediné kanceláři o velikosti cca 12 m2. Od roku 2002 se společnost přemístila do větších kancelářských a skladových prostorů v městské části Brno-Zábrdovice na ulici Cejl.

Od roku 2009 jsme díky dalším skladovým prostorám mohli výrazně navýšit naše skladové zásoby. Díky těmto zásobám můžeme velmi pružně reagovat na potřeby zákazníka.

Již od úplného počátku, počínaje  rokem 2001, se snažíme nabídnout všem zákazníkům kompletní sortiment filtrace, a to jak z běžné produkce, tak i méně obvyklé výrobky malých sérií, i jednotlivé kusy, zastaralé a velmi atypické typy. Filtry či kompletní filtrační zařízení navrhneme sami nebo dle zadané specifikace zákazníka.

V roce 2017 se firma přestěhovala do krásných vlastních prostor na adrese Trnkova 117i, 628 00 Brno. Zvětšil se sklad a zútulnilo prostředí pro naše klienty. Posuďte sami na přiložených fotografiích.

 

Certifikace společnosti ISO 9001