Potrubní filtry (strainery)

potrubní filtryPotrubní filtry se používají ve všech odvětvích k ochraně přepravního potrubí s ventily a dalším příslušenstvím za účelem odstranění větších nečistot (úlomky, hrubší částice apod.) z kapalin protékajících potrubním systémem. Výrobní sortiment potrubních filtrů zahrnuje automatické samočisticí filtry stejně jako ručně ovládané, dvojité, jednoduché a Y potrubní filtry. Obojí, jak odlévané tak i obráběné typy potrubních filtrů jsou zhotoveny ve standardní konfiguraci pro splnění požadavků náročných aplikací. Pro zvláštní, komplexní nebo speciální aplikace je možno vyrobit potrubní filtry, které bez jakýchkoliv kompromisů splní přesné konkrétní požadavky aplikace.

Koše a příslušenství

 Koše a příslušenství jsou základ strainerů. Koš do straineru může být vždy vybrán tak, aby se zamezilo ztrátě tlaku při filtraci. Kalibrace daného straineru a koše odstraní ztrátu tlaku a zaručí uspokojivý chod a samozřejmě také co nejdelší životnost.

Společnost C-FILTER FILTRY, s.r.o. nabízí kompletní sortiment potrubních filtrů (strainerů). V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na telefonu 545 215 920 nebo na e-mailu info@c-filter.cz.